Kilka słÓw o mnie

Cześć! Nazywam się Rafał Adamczyk

Skoro tutaj jesteście to na pewno szukacie Dj'a na swoje wesele lub inną imprezę okolicznościową. Zanim jednak do tego dojdzie, powinniście mnie trochę poznać.

Mieszkam w Tczewie w województwie pomorskim. Zamiłowanie do muzyki zaczęło się w wieku 6 lat, wtedy po raz pierwszy nagrywałem swój głos na kasety magnetofonowe. Prowadziłem audycje muzyczne, wiadomości, pogodę, ciekawostki a nawet teleturnieje i skoki narciarskie. Kiedy to piszę, uśmiecham się szeroko a to znak, że zakochałem się w tym temacie od najmłodszych lat. Prowadzę imprezy okolicznościowe od 2010 roku. Przez ten czas uzbierało się ich kilkaset. Zabawiałem dzieci, młodzież, dorosłych jak również seniorów, przez co zdobyłem doświadczenie z każdą grupą wiekową.

Jestem wielkim pasjonatem muzyki. Posiadam bibliotekę muzyczną pełną wszelakich gatunków, począwszy od lat 60-tych. Uczestniczę w kursach dla Dj'ów i wodzirejów, dzięki którym stale poszerzam swoją kreatywność w prowadzeniu imprezy.

Jestem osobą, która bierze aktywny udział na parkiecie razem z gośćmi. Pokazuję rozmaite zabawy integrujące a potrafię ich całe mnóstwo. Przebieram siebie tak, aby całej zabawie nadać odpowiedniego uroku. Mam wiele pomysłów na scenariusz Waszej imprezy, który konsultujemy wspólnie. Zawsze staram się przekazać Wam całą moją energię jak i humor.

Za każdym razem prowadzę imprezę w pełnej kulturze słowa i zabaw. 
Zapraszam do współpracy!

Polecam

Dj/Wodzirej Rafał Adamczyk Rafał Kowalski Fotograf

Copyright © 2019 Uslugi Muzyczne Rafał Adamczyk. All rights reserved | Site by: Computer Help